Mam do sprzedania SD-BOX za 350 zł. Jesteś zainteresowany, to skontaktuj się.

Financial Advisor

Doradca finansowy pomaga podejmować skomplikowane decyzje finansowe, dając Ci szybkie odpowiedzi na pytania dotyczące kredytów i inwestycji. Pozwala porównać możliwości inwestycyjne i kredytowe poprzez obliczenie kosztów i korzyści z pięciu wspólnych ustaleń finansowych:


    1. Okresowe konta depozytowe - PERIODIC DEPOSIT ACCOUNTS - można obliczyć korzyści z regularnego składania stałej kwoty na oprocentowanym koncie.
    2. Okresowe wypłaty - PERIODIC WITHDRAWALS - można zobaczyć efekty systematycznego wypłacania stałej kwoty z oprocentowanego konta.
    3. Raty kredytu - INSTALLMENT LOANS . pozwala obliczyć koszty i korzyści z tego rodzaju kredytu, takie jak kredyt hipoteczny, gdzie spadają odsetki naliczane od salda.
    4. Akcje - STOCKS - można mierzyć zyski jakie zarobisz na akcjach, z płaconych okresowych dywidend.
    5. Obligacje - BONDS - pozwala sprawdzić jak wiele zarobisz netto z obligacji, gdy zapłacą ci okresową kwotę jak i ryczałt, gdy dojdzie do zapłaty.

Program jest przedstawiony w formie menu, więc wszystko co musisz zrobić, to wprowadzić wartości i wydać kilka poleceń. Poza tym daje szybkie odpowiedzi na różne pytania dotyczące każdej z wyżej wymienionych strategii finansowych, Doradca finansowy ma również tryb kalkulatora. W tym trybie możesz dokonać średnich obliczeń rozwiązań, a następnie przesłać odpowiedź na podstawowe pytania rozwiązań finansowych.
Niniejsza instrukcja zawiera szczegółową analizę każdego z pięciu podstawowych planów finansowych i pokazuje przykłady, jak z nimi pracować. Definicje terminów pojawiają się w całym tekście.
Program jest łatwy w użyciu, gdy się z nim zapoznasz. Przed próbą rozwiązywania kwestii finansowych, należy zapoznać się z niniejszą instrukcją i przeanalizować przykłady na komputerze. Praktyka polega na zapoznaniu się ze specjalnymi cechami i poleceniami, które kontrolują program.Dragonsden

International Soccer

Data ostatniej aktualizacji:2024-01-15 14:35:33.

Ta witryna używa plików Cookies. Przeglądając nasz serwis wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj dalej ...
c64.com.pl © 2009-2024